fbpx
Oczki Fotografia

O nas stare

Asia

Wrażliwa dusza. Uwielbia utrwalać piękne miejsca i niepowtarzalne momenty na fotografiach. W życiu, jak i w fotografii podąża za swoją intuicją. Miłośniczka zachodów słońca, natury i wszystkiego, co z nią związane. Słucha nagminnie dobrej muzyki, uwielbia zumbę i taniec.

Łukasz (Oczko)

Analityczny umysł. Optymista. Wierzy, że dobry plan to połowa sukcesu. Miłośnik gór, najchętniej zaszyłby się w Bieszczadach. Gadżeciarz, który wykupiłby cały sklep fotograficzny. Podczas sesji poluje na emocje i szczegóły. W wolnym czasie biega ultramaratony.

Fot. Patrycja Kornas, Studio Powroty

Oczki Fotografia, czyli my

Wszystko zaczęło się od miłości do podróży, wędrówek, fotografii. W 2015 roku założyliśmy nasze pierwsze miejsce w sieci, bloga podróżniczego, w którym dzieliliśmy się naszymi wędrówkami i podróżami, zrealizowanymi projektami oraz naszymi przemyśleniami. A całość była okraszona naszymi zdjęciami krajobrazów, natury oraz ludzkich emocji. Nasza fotografia zmieniała się wraz z nami, przybierała różne formy, ewoluowała od podróży do podróży, a my ciągle chcieliśmy uchwycić więcej, pokazać świat lepiej, ciekawiej!

Fotografia to dla nas nieustanna nauka, wzajemna motywacja oraz czerpanie inspiracji od najlepszych w tej dziedzinie.

Oczki Fotografia