fbpx

O nas

Asia

Wrażliwa dusza. Uwielbia utrwalać piękne miejsca i niepowtarzalne momenty na fotografiach. Miłośniczka zachodów słońca, natury i wszystkiego, co z nią związane. Słucha nagminnie dobrej muzyki, uwielbia zumbę i taniec. Gdy ma trochę więcej czasu, to przeprowadza własne kuchenne rewolucje.

Łukasz

Analityczny umysł. Optymista. Wierzy, że dobry plan to połowa sukcesu. Miłośnik gór, najchętniej zaszyłby się w Bieszczadach. Gadżeciarz, który wykupiłby cały sklep fotograficzny. Podczas sesji poluje na emocje i szczegóły. W wolnym czasie biega ultramaratony.

Razem jesteśmy znani jako Oczki

Od ponad 4 lat prowadzimy bloga wedrujzoczkami.pl, na którym dzielimy się naszymi wędrówkami i podróżami, zrealizowanymi projektami, a niekiedy też naszymi przemyśleniami. Przez ten czas przeszliśmy długą drogę, pełną wspaniałych przygód i wyzwań, z której wyciągnęliśmy solidną dawkę wiedzy.

Oczki Fotografia jest owocem naszych dotychczasowych doświadczeń. To projekt, który powstał z miłości do fotografii. Chcemy, dzięki niemu, tworzyć całkiem inną przestrzeń, niezwiązaną z naszymi, ale z Waszymi przygodami! Uważamy, że fotografia to zatrzymanie cudownych chwil i istniejących już emocji. I to zdanie najlepiej opisuje to, co robimy.

  • Jeśli chcesz wracać do wspomnień, nie tylko za pomocą ulotnej pamięci i facebookowych galerii.
  • Jeżeli chcesz uchwycić emocje, jakie są między Wami, nie tylko za pomocą przedniej kamery smartfona.
  • Jeśli chcesz uwiecznić wydarzenie, które jest dla Was ważne, lub po prostu, jeśli chcesz mieć ładne zdjęcia.

NAPISZ! My ze swojej strony zrobimy wszystko co możemy, żeby Wam pomóc i żebyście z uśmiechem wracali do tych wspólnych chwil. 🙂